Mainah Lar Do Cuidar Villa
| Wi-Fi | Rökning förbjuden Rökfria rum | Husdjur Husdjur tillåtna |
Mainah Lar Do Cuidar Villa Florianópolis med 1 sovrum erbjuder ett läge mindre än 7 minuters promenad från Capela Sao Luiz Gonzaga och ger tillgång till olika turistmål i området. Denna villa, som ligger i distriktet Campeche, erbjuder gästerna cyklar för att upprätthålla deras träningsrutiner.
Villan med 1 badrum ligger på gångavstånd från Ilha do Campeche-ön, och busstationen Rodovia Antonio Luiz Moura Gonzaga är belägen mindre än 700 meter bort.
Gästerna kan också använda torktumlare, badlakan och handdukar tillsammans med en separat toalett och en dusch.
Köksfaciliteterna i Mainah Lar Do Cuidar Villa inkluderar vattenkokare, kylskåp och köksredskap i ett kök, möblerat med matbord. Gästerna kommer att njuta av rätter från det moderna köket som serveras på restaurangen Bali Bar, som ligger mindre än 250 meter bort. Tågstationen Main Bus är belägen ungefär 10 minuters bilresa bort.
- Lokala sevärdheter
- Joaquina Beach1,5 km
- Lagoa Pequena1,2 km
- Campeche Island3,7 km
- Belvedere5 km
- Flygplatser
- Florianopolis Flygplats13 km
- Tågstationer
- Main Bus Station9 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Wi-Fi
- Husdjur tillåtna
- Säkerhet
- Nyckelåtkomst
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Torktumlare
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Solterass
På rummet
- Sittgrupp
- Uteplats
- Trädgårdsmöbler
- Matbord
- Strykservice
- Tvättmaskin
- Gratis toalettartiklar
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från Mainah Lar Do Cuidar Villa till Florianopolis flygplats?
Mainah Lar Do Cuidar Villa ligger inom 15 minuters bilresa från Florianopolis flygplats. - ❓
Erbjuder Mainah Lar Do Cuidar Villa ett kök?
Mainah Lar Do Cuidar Villa har ett komplett kök med vattenkokare, kylskåp och köksredskap. - ❓
Finns det en bubbelpool på Mainah Lar Do Cuidar Villa?
Ja, en badtunna finns på Mainah Lar Do Cuidar Villa. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i villan?
Gästerna i villan kan enkelt nå Capela Sao Luiz Gonzaga och Ilha do Campeche-ön, som ligger mindre än 7 minuters promenad från boendet respektive 3 km bort.